Przedsiębiorstwo Usług Portowych REZERWA Sp. z o.o.

rezerwa@rezerwaportgdansk.pl
58 343-95-53

Samodzielna Księgowa/y

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Miejsce: Gdańsk

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Samodzielna Ksiegowa/y

Zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • prowadzenie prawidłowych i terminowych rozliczeń  wobec budżetu i kontrahentów
  • prowadzenie sprawozdawczości finansowej i statystycznej
  • obsługa kasy Spółki
  • prowadzenie rozliczeń ZFŚS
  • windykacja należności i zobowiązań Spółki,
    współpraca z bankami
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i komunikację w firmie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, o profilu ekonomicznym
  • doświadczenie w pracy w dziale księgowości
  • dokładność, terminowość i systematyczność
  • znajomość programu MS Excel/ MS Word/, znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę stacjonarną
  • pracę w życzliwym i koleżeńskim zespole
  • telefon służbowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • brak dress code
  • kawa, herbata
  • parking dla pracowników
  • spotkania integracyjne
  • wynagrodzenie 5,5 – 7 tys. zł brutto

Dopuszczone formaty: .pdf, .doc, .docx